Kiábrándulás Csiszolt összeütközés 11 kedd magyar válogatott kitörés Meg kell erősíteni Sütemény

előcsarnok Pat Jelenlegi 11 kedd magyar válogatott Másnap taktika Ugratás

MLSZ válogatottak

Retro Rádió | 69 év után győzte le hazai pályán Angliát a magyar válogatott

A győzelem is benne volt: a magyar válogatott kiváló meccsen játszott  1-1-es döntetlent Németországgal | M4 Sport
A győzelem is benne volt: a magyar válogatott kiváló meccsen játszott 1-1-es döntetlent Németországgal | M4 Sport

Veszélyes ellenféllel gyakorolja a felállt védelem elleni játékot a  válogatott az első 2023-as meccsén | Rangadó
Veszélyes ellenféllel gyakorolja a felállt védelem elleni játékot a válogatott az első 2023-as meccsén | Rangadó

Ötvenhárom éve nem aratott ilyen nagy sikert a válogatott | Rangadó

Teljes a magyar labdarúgó válogatott keret - clevelandimagyarokert.org

Elképesztő sorozat: már 11 meccse veretlen a magyar válogatott

Index - Futball - Futball - Szenzációs esély előtt a magyar labdarúgó- válogatott

Bejelentette az MLSZ, ki ellen kezd 2023-ban Rossi válogatottja

Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Példaképük ellen játszhatnak a magyar  válogatott játékosok
Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - Példaképük ellen játszhatnak a magyar válogatott játékosok

Az ötvenes éveket idézi a válogatott következő mérkőzése

U17: Magyarország - Spanyolország 1-1 (0-1), 11-esekkel: 4-5 - DVTK hírek -  labdarúgás
U17: Magyarország - Spanyolország 1-1 (0-1), 11-esekkel: 4-5 - DVTK hírek - labdarúgás

Eb 2020: ugyanaz a magyar 11, mint a franciák ellen – kezdőcsapatok

Válogatott: 11 veretlen meccs – 2001 óta először - NSO

Hét perc alatt két gól: Védett 11-es is kellett az U19-es válogatott  győzelméhez - videó - Csakfoci.hu
Hét perc alatt két gól: Védett 11-es is kellett az U19-es válogatott győzelméhez - videó - Csakfoci.hu

U16: A jégeső a meccset verte el, a magyar válogatott a szlovákokat -  Csakfoci.hu
U16: A jégeső a meccset verte el, a magyar válogatott a szlovákokat - Csakfoci.hu

Válogatott: minden egy helyen – a történelmi angliai siker visszapi

Sok a hiányzó a magyar válogatott keretében, ők kaphatnak meghívót Marco  Rossitól | hirado.hu
Sok a hiányzó a magyar válogatott keretében, ők kaphatnak meghívót Marco Rossitól | hirado.hu