Bizonyítvány Pince Nyel 2017 norvégia kerékpár körverveny egyetemista véletlenül Nagyvárosi

Kerékpár: Pogacar kezét törte, Evenepoel nyerte a Liege-t - NSO

Tour de Hongrie • Erős székely csapat a Magyar Körversenyen! – BringaSport

Valter Attila megtartotta harmadik helyét a Norvég körversenyen

2017 WorldTour csapatai: Team Sky - ahol nincsenek véletlenek | Kerékpár  magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
2017 WorldTour csapatai: Team Sky - ahol nincsenek véletlenek | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Tour de Hongrie: Ismét rajtnál a norvég ProTeam - Uno-X Pro Cycling Team |  Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Tour de Hongrie: Ismét rajtnál a norvég ProTeam - Uno-X Pro Cycling Team | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Elég jól ismered a kerékpáros világranglistát? – A mellőzött  UCI-pontverseny titkai - Eurosport
Elég jól ismered a kerékpáros világranglistát? – A mellőzött UCI-pontverseny titkai - Eurosport

Rossz idő, rövidítés és sprint, Teunissen nyerte a Norvég kör szombati  szakaszát - Kerékpár videó - Eurosport
Rossz idő, rövidítés és sprint, Teunissen nyerte a Norvég kör szombati szakaszát - Kerékpár videó - Eurosport

Kerékpár: ennyire stabilnak még nem érezte magát Valter Attila - NS

Wout van Aert nyerte a Tour de France 11. szakaszát a Mont Ventoux-on |  BRINGAZAS.HU
Wout van Aert nyerte a Tour de France 11. szakaszát a Mont Ventoux-on | BRINGAZAS.HU

Uno-X Pro Cycling Team csapata is indul az ide Tour de Hongrie versenyén |  BRINGAZAS.HU
Uno-X Pro Cycling Team csapata is indul az ide Tour de Hongrie versenyén | BRINGAZAS.HU

A háromszoros világbajnok Sagan csapata is nevezett a Tour de Hongrie-ra |  M4 Sport
A háromszoros világbajnok Sagan csapata is nevezett a Tour de Hongrie-ra | M4 Sport

Nehéz eldönteni, hogy szebb vagy izgalmasabb volt-e a sarkköri  bringaverseny - Eurosport
Nehéz eldönteni, hogy szebb vagy izgalmasabb volt-e a sarkköri bringaverseny - Eurosport

Lécekről az országútra – A sípályákról érkeznek a jövő kerékpáros bajnokai?  - Eurosport
Lécekről az országútra – A sípályákról érkeznek a jövő kerékpáros bajnokai? - Eurosport

Valter Attila harmadik a Norvég Körverseny első napján | BRINGAZAS.HU

Valter Ati új csapattársa a mezőny egyik legjobb segítője, aki saját  céljait sem adja fel teljesen - Eurosport
Valter Ati új csapattársa a mezőny egyik legjobb segítője, aki saját céljait sem adja fel teljesen - Eurosport

Peter Sagan csapata a BORA-hansgrohe is indul a Tour de Hongrien |  BRINGAZAS.HU
Peter Sagan csapata a BORA-hansgrohe is indul a Tour de Hongrien | BRINGAZAS.HU

Tour de Hongrie: 300 kiló tészta elég lesz?

Országúti kerékpár

Súlyos döntés előtt: felszeletelheti a Kometa a magyar szekcióját

Kerékpár: Valter Attila a 4. helyen zárta a Norvég Kört - NSO

A norvég Per Strand Hagenes volt a leggyorsabb a One Belt One Road Nations'  Cup prológján | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
A norvég Per Strand Hagenes volt a leggyorsabb a One Belt One Road Nations' Cup prológján | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek