Frusztráló készít Emigrál 24 hu kajak.edzo hulladék Armstrong megfejt

Megvan a csapat! Olimpiai és világbajnokokkal utaznak a magyarok a kajak-kenu  Európa-bajnokságra - Eurosport
Megvan a csapat! Olimpiai és világbajnokokkal utaznak a magyarok a kajak-kenu Európa-bajnokságra - Eurosport

Kajak-kenu: mindegyik éremből jutott

Elfogadta a Magyar Kajak-Kenu Szövetség a jövő évi menetrendet - Sportal.hu

Szenzáció: Magyar éremeső a szegedi kajak-kenu Világkupa döntőin | Kaposvár  Most.hu
Szenzáció: Magyar éremeső a szegedi kajak-kenu Világkupa döntőin | Kaposvár Most.hu

UTE Kajak-kenu Szakosztály | Facebook

Maratoni kajak-kenu-vb: három magyar érem szombaton a felnőtteknél

MTVA Archívum | Sport - A kajak-kenu válogatott edzőtábora

Molnár Péter (kajakozó, 1986) – Wikipédia

Index - Sport - Újra támadunk a sportban, amiben legtöbbször vertük tönkre  a világot
Index - Sport - Újra támadunk a sportban, amiben legtöbbször vertük tönkre a világot

Kajak-kenu: doppingolt egy fiatal magyar

Nem megy az olimpiára, visszavonul a világbajnok magyar kajakos | 24.hu

Szeged.hu - Kajak-kenu-vb Szegeden: Kopasz Bálint és Lucz Dóra döntős,  újabb négy kvótaszerzési esély elszállt
Szeged.hu - Kajak-kenu-vb Szegeden: Kopasz Bálint és Lucz Dóra döntős, újabb négy kvótaszerzési esély elszállt

Kopasz Bálint futamgyőztesként ment tovább K-1 1000 méteren | M4 Sport

Kajak-kenu-Korábbi sporttalálkozók

Őrjítő csaták a szegedi kajak-kenu vk-döntőben - Infostart.hu

Az egészségem az elsődleges és nem az álmaim" – visszavonul a világbajnok  magyar kajakos | 24.hu
Az egészségem az elsődleges és nem az álmaim" – visszavonul a világbajnok magyar kajakos | 24.hu

Kajak-Kenu | M4 Sport

A Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztálya lett az országban a legeredményesebb  kajakos csapat a Magyar Kupa Döntőben! | Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály és  a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja
A Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztálya lett az országban a legeredményesebb kajakos csapat a Magyar Kupa Döntőben! | Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály és a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja

kajak-kenu Archives – Győr Plusz | Győr Plusz

Kajak-Kenu Sport

Valami nem stimmel a védettséget élvező magyar egységnél | 24.hu

Transtelex: Kajak-kenu: Cătălin Chirilă aranyérmet szerzett a férfi kenu  egyes 1000 méteres versenyszámában
Transtelex: Kajak-kenu: Cătălin Chirilă aranyérmet szerzett a férfi kenu egyes 1000 méteres versenyszámában

Nem kellett sokat várni az első magyar aranyra a kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu: az Európa Játékok lesz az idei Európa-bajnokság

Aranyérmes a Hagymási Réka, Medveczky Erika páros a szegedi kajak-kenu vb-n  | Magyar Hang | A túlélő magazin
Aranyérmes a Hagymási Réka, Medveczky Erika páros a szegedi kajak-kenu vb-n | Magyar Hang | A túlélő magazin

Maratoni kajak-kenu Eb: két magyar ezüst a záró napon - NSO

Promenad24
Promenad24

Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as  kajak-kenu vb-n - Szeged.hu
Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb-n - Szeged.hu