Illúzió Sztereotípia Ok 34 szilveszter kupa lánytestvér assert Komor

VAOL - Az öregfiúk vezették fel a tornát – Minőségi mérkőzéseket hozott a  nyitónap
VAOL - Az öregfiúk vezették fel a tornát – Minőségi mérkőzéseket hozott a nyitónap

VAOL - 34. Szilveszter Kupa: a legjobbak

A Sráczok csapata nyerte a kiskőrösi Szilveszter Kupát | Sport | VIRA

43. ELŐ-SZILVESZTER KUPA BUDAPEST BAJNOKSÁG 2018. 12. 30. FTC Népligeti  II-es számú Sporttelep Főbíró: Szabó István
43. ELŐ-SZILVESZTER KUPA BUDAPEST BAJNOKSÁG 2018. 12. 30. FTC Népligeti II-es számú Sporttelep Főbíró: Szabó István

Kiütéses diadallal lett kupagyőztes a Gyergyószentmiklósi VSK

34 év után ismét szilveszterkor játszik a Barca, derbivel búcsúztatja az  évet - Eurosport
34 év után ismét szilveszterkor játszik a Barca, derbivel búcsúztatja az évet - Eurosport

ZAOL - Tornagyőztes a Trió Egerszeg öregfiúk együttese

QHB-Eger férfi kézilabda csapat - 🏆EGRI KÉZBEN A DOBÓ-KUPA 🏆 A DVTK-Eger  ifjúsági fiú csapata nyerte a Dobó-kupa felkészülési tornát. Az edzőként  Váczi Sándor vezette Apatóczky Máté, Bakó Brandon Krisztián, Bartók Levente,
QHB-Eger férfi kézilabda csapat - 🏆EGRI KÉZBEN A DOBÓ-KUPA 🏆 A DVTK-Eger ifjúsági fiú csapata nyerte a Dobó-kupa felkészülési tornát. Az edzőként Váczi Sándor vezette Apatóczky Máté, Bakó Brandon Krisztián, Bartók Levente,

A Korona Pizzéria csapata harmadik lett a Szilveszter Kupán - YouTube

Szilveszter Kupa végeredménye

Meglepően sokan indultak a 34. Szilveszteri Futógálán

Nyíregyházi Sportcentrum Kard és Kerekesszékes Vívó szakág - Az FTC vívó  termében Szilveszter Kupa néven, B kategóriás felnőtt kard versennyel  zárták fiataljaink az évet. 16 induló: 1. Varga Zalán 3. Szántó Dávid
Nyíregyházi Sportcentrum Kard és Kerekesszékes Vívó szakág - Az FTC vívó termében Szilveszter Kupa néven, B kategóriás felnőtt kard versennyel zárták fiataljaink az évet. 16 induló: 1. Varga Zalán 3. Szántó Dávid