Kiránduljon ünnepel Forgatókönyv béke kornél kajak kenu vb szeged Állj meg jólét gép

Canoe - Canoe Sprint and Paracanoe World Cup and European Olympic Qualifier  - Szeged, Hungary - May 13, 2021 Hungary's Kornel Beke and Adam Varga  celebrate winning the K2 Men 1000m EOQ
Canoe - Canoe Sprint and Paracanoe World Cup and European Olympic Qualifier - Szeged, Hungary - May 13, 2021 Hungary's Kornel Beke and Adam Varga celebrate winning the K2 Men 1000m EOQ

Tokió 2020: a hetedik helyen zárt a magyar férfi kajak négyes - NSO

Kajak-kenu: eldőlt, ki indulhat a jövő heti pótkvalifikáción - NSO

Szeptember végén rendezik az idei kajak-kenu világbajnokságot

SZOLJON - Szolnoki versenyzők is rajthoz állnak a szegedi válogatón

Néhány számban változtatott Hüttner Csaba az Európa-bajnokságra | Kajak-Kenu  Sport
Néhány számban változtatott Hüttner Csaba az Európa-bajnokságra | Kajak-Kenu Sport

Multisport Eb, kajak-kenu: bronzérmet nyertünk férfi K–4 1000 méter

Remek befejezés: két arany 5000 méteren, 15 érmet szereztek a magyarok  Szegeden – Sportmenü
Remek befejezés: két arany 5000 méteren, 15 érmet szereztek a magyarok Szegeden – Sportmenü

Középdöntős a Béke-Varga kajakos duó - Síkvizi kajak-kenu videó - Eurosport

Közel lehet a kvóta C-2-ben | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu VK, a Maty éren: két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a  magyarok! – Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu VK, a Maty éren: két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a magyarok! – Szegedi hírek | Szeged365

Mind a nyolc magyar egység bejutott a középfutamba kajak-kenuban - Eurosport

Béke Kornél Archives | JochaPress.hu

Hat magyar arany a szegedi kajak-kenu világkupán, tisztes helytállás…

Kajak-kenu
Kajak-kenu

Kajak-kenu: két férfi egység is megszerezte a kvótát Tokióba - NSO

Az olimpiai bajnok Kopasz Bálint fölényes győzelmet aratott a kajak-kenu  ob-n
Az olimpiai bajnok Kopasz Bálint fölényes győzelmet aratott a kajak-kenu ob-n

Ezt az őrjítő mezőnyt hozta össze az olimpiai válogató női kajak egyesben  500 méteren - Infostart.hu
Ezt az őrjítő mezőnyt hozta össze az olimpiai válogató női kajak egyesben 500 méteren - Infostart.hu

Kajak-kenu: három utánpótláskorú versenyző indul a szegedi pótkvalifikációs  versenyen
Kajak-kenu: három utánpótláskorú versenyző indul a szegedi pótkvalifikációs versenyen

Index - Sport - Három kvótát szereztek a mieink a szegedi kajak-kenu  versenyen
Index - Sport - Három kvótát szereztek a mieink a szegedi kajak-kenu versenyen

Szeged.hu - Kopasz Bálint fölényes győzelme K-1 1000 méteren

Hét magyar érem, közte három arany a szegedi kajak-kenu világkupa szombati  döntőiben
Hét magyar érem, közte három arany a szegedi kajak-kenu világkupa szombati döntőiben

Csizmadia Kolos, Bodonyi András és a Béke Kornél – Varga Ádám duó nyerte a  szerdai kajak-kenu válogatót a szegedi Maty-éren – Szegedi hírek | Szeged365
Csizmadia Kolos, Bodonyi András és a Béke Kornél – Varga Ádám duó nyerte a szerdai kajak-kenu válogatót a szegedi Maty-éren – Szegedi hírek | Szeged365

Szeged.hu - Itt van a multisport Eb magyar kajak-kenu-válogatottja!