Home

Koraszülött szorongás Köpeny běh na lyžích pád 5 závodnic mentőautó Mozgatható Optimizmus

NORDIC 58 – únor-březen 2022 by SNOW media - Issuu

Zlepšení o 32 míst! Rychlý běh? Já byl jen pasažér na lyžích, smál se  Štvrtecký - Sport.cz
Zlepšení o 32 míst! Rychlý běh? Já byl jen pasažér na lyžích, smál se Štvrtecký - Sport.cz

Čechům se na Tour de Ski nedařilo, závod žen ovládly Norky | iSport.cz

Stále sním o širší světové špičce, říká běžec na lyžích Fellner - iDNES.cz

Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu |  ČeskéNoviny.cz
Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu | ČeskéNoviny.cz

Schützová přidala na poháru v Jablonci další vítězství. V mužích byl  nejrychlejší Lukeš | Běžecké lyžování
Schützová přidala na poháru v Jablonci další vítězství. V mužích byl nejrychlejší Lukeš | Běžecké lyžování

Další body na Tour de Ski pro Razýmovou | Běžecké lyžování

Lyžařka byla v chráněné Čertově rokli v Krkonoších,hrozí ji pokuta až  100.000 Kč | ČeskéNoviny.cz
Lyžařka byla v chráněné Čertově rokli v Krkonoších,hrozí ji pokuta až 100.000 Kč | ČeskéNoviny.cz

Tour de Ski: Skvělá Razýmová byla i přes pád na desítce volně v Toblachu  jedenáctá! Celkově je patnáctá | Běžecké lyžování
Tour de Ski: Skvělá Razýmová byla i přes pád na desítce volně v Toblachu jedenáctá! Celkově je patnáctá | Běžecké lyžování

Johaugová vyhrála na MS v Oberstdorfu i třicítku, Razýmová byla devatenáctá  - iDNES.cz
Johaugová vyhrála na MS v Oberstdorfu i třicítku, Razýmová byla devatenáctá - iDNES.cz

Mladý Rus Terentěv přejel ve finále sprintu Klaeba. Šeller a Beranová  vypadli ve čtvrtfinále – ČT sport – Česká televize
Mladý Rus Terentěv přejel ve finále sprintu Klaeba. Šeller a Beranová vypadli ve čtvrtfinále – ČT sport – Česká televize

Fisher Ski klub Šumava Vimperk

Výborná Razýmová vybojovala v posledním závodě Světového poháru 16. místo!  Všechny tři Češky si polepšily | Běžecké lyžování
Výborná Razýmová vybojovala v posledním závodě Světového poháru 16. místo! Všechny tři Češky si polepšily | Běžecké lyžování

Suverénní Klaebo vyhrál i třetí etapu Tour de Ski. Novák se celkově propadl  na 16. místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Suverénní Klaebo vyhrál i třetí etapu Tour de Ski. Novák se celkově propadl na 16. místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sjednoťme délky závodů pro muže a ženy, navrhuje šéf běžeckého lyžování  Ulvang - iDNES.cz
Sjednoťme délky závodů pro muže a ženy, navrhuje šéf běžeckého lyžování Ulvang - iDNES.cz

Pechoušek má z MČR v běhu na lyžích tři tituly, Nováková dva - iDNES.cz

Petra Nováková opouští Tour de Ski, důvodem jsou zdravotní problémy |  Běžecké lyžování
Petra Nováková opouští Tour de Ski, důvodem jsou zdravotní problémy | Běžecké lyžování

Běh na lyžích na olympiádě 2022 ⇒ program a výsledky ❄️ | BetArena.cz

Výsledky MS v klasickém lyžování 2021 z Oberstdorfu: Češi opět bez medaile  | iSport.cz
Výsledky MS v klasickém lyžování 2021 z Oberstdorfu: Češi opět bez medaile | iSport.cz

Nejdřív skeleton, pak běh na lyžích. Mexičan v 55 letech debutoval na MS -  iDNES.cz
Nejdřív skeleton, pak běh na lyžích. Mexičan v 55 letech debutoval na MS - iDNES.cz

Tři Češi v nejlepší dvacítce na Světovém poháru! Při sprintu v Drážďanech  si nejlépe vedl Pechoušek na 15. místě | Běžecké lyžování
Tři Češi v nejlepší dvacítce na Světovém poháru! Při sprintu v Drážďanech si nejlépe vedl Pechoušek na 15. místě | Běžecké lyžování

Běh na lyžích | SVETSPORTU

Světový pohár běžců v Ruce vyhráli Klaebo a Johaugová, Razýmová byla 22. -  iDNES.cz
Světový pohár běžců v Ruce vyhráli Klaebo a Johaugová, Razýmová byla 22. - iDNES.cz

Běžecké lyžování

Beranová skončila v úvodním sprintu lyžařů v Ruce dvacátá, bodoval i Šeller  - iDNES.cz
Beranová skončila v úvodním sprintu lyžařů v Ruce dvacátá, bodoval i Šeller - iDNES.cz

Pád a tresty. Češka jela na MS pro zlato, Ruska ji kopnula do lyže |  iSport.cz
Pád a tresty. Češka jela na MS pro zlato, Ruska ji kopnula do lyže | iSport.cz

Sundby a Östbergová vedou pořadí Tour i po sprintu. Grohová bodovala -  Deník.cz