Nyalás Zsákmány KeletTimor davis kupa 2019 magyar német élő Fantasztikus gyakoroljon Bebörtönzés

Úgy néz ki, nem is lesz időnk megszokni a Davis-kupa-döntő jelenlegi  formátumát - Eurosport
Úgy néz ki, nem is lesz időnk megszokni a Davis-kupa-döntő jelenlegi formátumát - Eurosport

Index - Sport - Davis-kupa: a legnagyobb sztárokat is a magyarokhoz  sorsolhatják
Index - Sport - Davis-kupa: a legnagyobb sztárokat is a magyarokhoz sorsolhatják

Davis-kupa: nem sikerült a bravúr a mieinknek, 3–2-re nyertek az au

Villámgyorsan jutott Davis-kupa-döntőbe Oroszország, Medvedevnek még arra  is futotta, hogy beszóljon a házigazdáknak - Eurosport
Villámgyorsan jutott Davis-kupa-döntőbe Oroszország, Medvedevnek még arra is futotta, hogy beszóljon a házigazdáknak - Eurosport

Piros nagy csatában, Nagy simán kapott ki, 2-0 a németeknek a Davis-kupában

Olyan, mintha Fucsovics Márton el sem ment volna - Infostart.hu

A magyar, ukrán bajnok, szovjet ezüstérmes teniszező: remélem hamarosan  béke lesz! | Mandiner
A magyar, ukrán bajnok, szovjet ezüstérmes teniszező: remélem hamarosan béke lesz! | Mandiner

Ezért lázadt fel a magyar kapitány igazságérzete

Davis-kupa: eldőlt, szerb–horvát csata lesz a döntőért - NSO

Robbant a Red Bull-bomba, Piros Zsombi varázsolt a Davis-kupában, Vas  Blankáért szoríthatunk a vb-n - Eurosport
Robbant a Red Bull-bomba, Piros Zsombi varázsolt a Davis-kupában, Vas Blankáért szoríthatunk a vb-n - Eurosport

Tenisz: a legjobb németek lemondták a Davis-kupa-szereplést - NSO

Magyar teniszező volt a Davis Kupa sztárja - Sportal.hu

Davis-kupa: Fucsovics–Bonzi - NSO

Piros Zsombor újra nyert Wimbledonban, már csak egy sikerre a főtáblától -  Sportal.hu
Piros Zsombor újra nyert Wimbledonban, már csak egy sikerre a főtáblától - Sportal.hu

Jani Réka a top 100, a magyar Davis-kupa válogatott a Dk-döntő küszöbén.

Index - Sport - Szoros eredmény is csoda lenne a 120 év után kiherélt Davis -kupában

Fucsovics újra pályára lép a Davis Kupa-csapatban

Tenisz Davis Kupa-selejtező, egy győzelemre a továbbjutás

Davis-kupa: Ezzel a csapattal állnak ki a magyarok az ausztrálok és a  horvátok ellen - Eurosport
Davis-kupa: Ezzel a csapattal állnak ki a magyarok az ausztrálok és a horvátok ellen - Eurosport

Veselyvel jönnek a budapesti tenisz Davis Kupa-osztályozóra a csehek

Nem tudta átlépni története legnagyobb győzelme küszöbét a magyar férfi  tenisz | Mandiner
Nem tudta átlépni története legnagyobb győzelme küszöbét a magyar férfi tenisz | Mandiner