Sportlövészet: remekeltek az olimpiai kvótás klasszisok az Eb-válogatón - Hírnavigátor

Sportlövő Eb: magyar ezüst- és bronzérem nagyöbű összetett puskában | 24.hu

Sportlövészet: Mészáros Eszter magát is meglepte az Eb-válogatón -

Sportlövészet – Bronzérmes a magyar férfi puskás csapat a bolognai Eb-n |  KormánySport
Sportlövészet – Bronzérmes a magyar férfi puskás csapat a bolognai Eb-n | KormánySport

Sportlövészet: a fiatalabbak is bizonyíthatnak a junior Eb-n

Telex: Szabotázs történt, ezért mégis indulhat Péni István sportlövő az Eb-n

Sportlövő Eb: kijelölték a magyar csapatot - SportFaktor

Sportlövő Eb: két kör hiányzott a négy közé jutáshoz, 5. a férfi pu

Sportlövő Eb: íme, a magyar csapat a golyós és korong versenyekre -

Sportlövészet: minden készen áll Wroclawban az Eb-re - NSO

Teljes pályafutásukat és tízmilliókat veszíthetnek a magyar sportlövők a  doppingbotrány miatt
Teljes pályafutásukat és tízmilliókat veszíthetnek a magyar sportlövők a doppingbotrány miatt

Magyar Sportlövők Szövetsége

Közel 600 versenyző indul a győri sportlövő Eb-n | M4 Sport

2014. december 20. - I. Sportlövő EB válogató - Sportlövészet - Újpesti  Torna Egylet hivatalos oldala
2014. december 20. - I. Sportlövő EB válogató - Sportlövészet - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala

Kimagasló eredmények a sportlövők első Eb-válogatóján - Sportal.hu

Sportlövészet: Moszkva helyett új helyszíneken az Eb - NSO

Péni döntős a sportlövő Eb-n, Pekler lemaradt az olimpiai kvótáról | Magyar  Hang | A túlélő magazin
Péni döntős a sportlövő Eb-n, Pekler lemaradt az olimpiai kvótáról | Magyar Hang | A túlélő magazin

| Magyar Sportlövők Szövetsége

Sportlövő Eb: Péni István aranyérmes légpuskában - NSO

Sportlövészet-Eb: Péni István Európa-csúccsal nyert Eb-aranyat Zágrábban |  Vajdaság MA
Sportlövészet-Eb: Péni István Európa-csúccsal nyert Eb-aranyat Zágrábban | Vajdaság MA

Budapesti Honvéd Sportegyesület - Sportlövészet – Tátrai Miklós nyerte az Eb-válogatót  Tátrai Miklós győzelmét hozta a sportlövők Savaria Kupája, ami egyben  Európ-bajnoki válogatóverseny is volt. Pisztolyosunk az alapversenyben és a  döntőben is
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Sportlövészet – Tátrai Miklós nyerte az Eb-válogatót Tátrai Miklós győzelmét hozta a sportlövők Savaria Kupája, ami egyben Európ-bajnoki válogatóverseny is volt. Pisztolyosunk az alapversenyben és a döntőben is