trombita Tisztelet száműzni gyorskorcsolya váltó győzelem azt követően megközelítés Fordul

Olympic Games - R.P.Gyorskorcsolya hírek és eredmények - Eurosport

Magyar téli olimpiai aranyérem – nyert a férfi rövidpályás gyorskorcsolya- váltó | Hírek | infoPápa

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar gyorskorcsolyaváltó  tagjai az elődöntős kiesés után
Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar gyorskorcsolyaváltó tagjai az elődöntős kiesés után

Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás  gyorskorcsolyázók vegyes váltója
Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás gyorskorcsolyázók vegyes váltója

Rp. gyorskorcsolya: ötödik a női váltó az almati vk-n - NSO

Gyorskorcsolya: miért törtek össze az aranyról szőtt álmok? – „Ez volt  pályafutásom legszörnyűbb napja” | hirado.hu
Gyorskorcsolya: miért törtek össze az aranyról szőtt álmok? – „Ez volt pályafutásom legszörnyűbb napja” | hirado.hu

Világcsúccsal nyerte meg a világkupát az olimpiai bajnok magyar váltó! -  PestiSrácok
Világcsúccsal nyerte meg a világkupát az olimpiai bajnok magyar váltó! - PestiSrácok

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

Ezüstérmes a női rövidpályás gyorskorcsolya-váltó a dordrechti világkupán |  M4 Sport
Ezüstérmes a női rövidpályás gyorskorcsolya-váltó a dordrechti világkupán | M4 Sport

Hatodik lett a váltó a magyarok legsikeresebb téli olimpiáján

A nap képe: A dobogó tetején pózoló gyorskorcsolya váltó - Minden Szó

Világkupa-győztes a rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó | M4 Sport

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Ezüstérmes a magyar női váltó - Hír TV

Index - Sport - Lina, a kínai edző szólt be korisainknak, ezért borult fel  a sorrend
Index - Sport - Lina, a kínai edző szólt be korisainknak, ezért borult fel a sorrend

Gyorskorcsolya Eb - Mindkét magyar váltó döntős

Gyorskorcsolya: olimpiai bronzérmes a magyar vegyes váltó – Győr Plusz |  Győr Plusz
Gyorskorcsolya: olimpiai bronzérmes a magyar vegyes váltó – Győr Plusz | Győr Plusz

Ezüstérmes lett a férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya-vk-n

Lelátó - Világcsúccsal győzött a magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya- váltó Calgaryban