szponzorált Szekrény főváros hajós alfréd kupa 2019 ok 19 eredmény Szelíd Minisztérium kötszer

Debreceni Sportuszoda

Hatalmas küzdelmek a Hajós Kupán – 34 érmet szereztek az NYSC úszói -  Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!
Hatalmas küzdelmek a Hajós Kupán – 34 érmet szereztek az NYSC úszói - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

Óriási siker a magyar férfi vízilabdázóknál: győzelemmel zártuk a  csoportkört Grúzia ellen – fotók - Sportal.hu
Óriási siker a magyar férfi vízilabdázóknál: győzelemmel zártuk a csoportkört Grúzia ellen – fotók - Sportal.hu

Kezdődik! Ők lehetnek a vizes világbajnokság magyar hősei - Sportal.hu

Élő eredménykövetés a Hajós Kupáról

Versenyeredmények – Oldal 5 – Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú  Művészeti Iskola
Versenyeredmények – Oldal 5 – Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Hajós Alfréd Kupa - Úszás - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala

Kézilabda
Kézilabda

Magyarország-Franciaország 14:10 – VLV

Swimmer.hu - Úszás eredmények, jegyzőkönyvek, rajtlisták, versenyneptár,  egyesület információk, versenyző eredmények, grafikonok...
Swimmer.hu - Úszás eredmények, jegyzőkönyvek, rajtlisták, versenyneptár, egyesület információk, versenyző eredmények, grafikonok...

Mozdulj rá! - Tíz éremmel az országok versenyében a 10. legtöbb érmet  szerezte meg a magyar csapat a 4. Európai Egyetemi Játékokon
Mozdulj rá! - Tíz éremmel az országok versenyében a 10. legtöbb érmet szerezte meg a magyar csapat a 4. Európai Egyetemi Játékokon

Debreceni Sportuszoda | Debrecen

Férfi Egyetemi Kosárlabda Bajnokság: Hat csapat "szórt" legalább 100 pontot  - MEFS
Férfi Egyetemi Kosárlabda Bajnokság: Hat csapat "szórt" legalább 100 pontot - MEFS

Mozdulj rá! - Nyolc között a magyar röplabda csapat az Universiadén – 5.  nap összefoglalója
Mozdulj rá! - Nyolc között a magyar röplabda csapat az Universiadén – 5. nap összefoglalója

Mozdulj rá! - Jövő bajnokai versennyel adták át a Tüske uszodakomplexumot

Saját bevételekből 81 millió forint a válogatottaknak - Magyar Úszó  Szövetség
Saját bevételekből 81 millió forint a válogatottaknak - Magyar Úszó Szövetség

Hajós Alfréd Kupa: hatalmas mezőny a Debreceni Sportuszodában - Debrecen  hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
Hajós Alfréd Kupa: hatalmas mezőny a Debreceni Sportuszodában - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu