Emlékmű agy Díj hatoss dorka kajak téma utánzott Folyamatban lévő

Magyar Kajak-Kenu Masters | Facebook

Az érem- és ponttábla élén zártuk a maraton OB-t | Graboplast Győri  Vízisport Egyesület
Az érem- és ponttábla élén zártuk a maraton OB-t | Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Csay Renáta Regionális Akadémiai Kupa (kajak) / Csay R.- és Kammerer Z. Reg.

Összefoglaló a gyorsasági magyar bajnokságokról | Graboplast Győri  Vízisport Egyesület
Összefoglaló a gyorsasági magyar bajnokságokról | Graboplast Győri Vízisport Egyesület

KISALFOLD - Sporttörténelmi arany került Győrbe! Balla Virág az első, aki  C1 1000 méteren magyar bajnoki címet szerzett.
KISALFOLD - Sporttörténelmi arany került Győrbe! Balla Virág az első, aki C1 1000 méteren magyar bajnoki címet szerzett.

Kajak-Kenu Győr - Nagyszerű eredményeket hozott a vasárnapi Vidék Bajnokság  klubunk számára, rengeteg versenyzőnk állhatott fel a dobogóra. Íme a  névsor: 1. Kovács Natália - Heim Bianka Georgina - Éles Anna Sára -
Kajak-Kenu Győr - Nagyszerű eredményeket hozott a vasárnapi Vidék Bajnokság klubunk számára, rengeteg versenyzőnk állhatott fel a dobogóra. Íme a névsor: 1. Kovács Natália - Heim Bianka Georgina - Éles Anna Sára -

Kajak-Kenu Győr | Facebook

Vidék Bajnokság

Kajak-Kenu Győr - A hétvégi VB-ről még adósak vagyunk a 2 km-es futamok  eredményeivel. Itt is szép hosszú listánk lesz arról, hogy kik kerültek be  korosztályukban és versenyszámukban a TOP6 közé Vidékbajnok:
Kajak-Kenu Győr - A hétvégi VB-ről még adósak vagyunk a 2 km-es futamok eredményeivel. Itt is szép hosszú listánk lesz arról, hogy kik kerültek be korosztályukban és versenyszámukban a TOP6 közé Vidékbajnok:

Kajak-Kenu Győr - Véget ért a Vidék Bajnokság Fadd Domboriban. A váltókkal  együtt 32 arany, 22 ezüst és 15 bronzérem jutott egyesületünknek, ha  darabra nézzük akkor 150 versenyzőnk 146 db érmet hozott
Kajak-Kenu Győr - Véget ért a Vidék Bajnokság Fadd Domboriban. A váltókkal együtt 32 arany, 22 ezüst és 15 bronzérem jutott egyesületünknek, ha darabra nézzük akkor 150 versenyzőnk 146 db érmet hozott

Kajak-Kenu Győr - Néhány eredménnyel még adósak vagyunk a négynapos  korosztályos OB-ról. Elsőként itt vannak a hosszabb távú futamok legjobbjai  Magyar bajnok: K2 Női Serdülő U16 2000 m: Németh Alma Eszter -
Kajak-Kenu Győr - Néhány eredménnyel még adósak vagyunk a négynapos korosztályos OB-ról. Elsőként itt vannak a hosszabb távú futamok legjobbjai Magyar bajnok: K2 Női Serdülő U16 2000 m: Németh Alma Eszter -

34 versenyzőnk szerzett magyar bajnoki címet | Graboplast Győri Vízisport  Egyesület
34 versenyzőnk szerzett magyar bajnoki címet | Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Érettségizőiket köszöntötték a győri kajak-kenusok - Győr Plusz | Győr Plusz

A Győri VSE kajakosai domináltak a Marathon Challengen | M4 Sport

TEOL - Tolna megyeiek a Marathon Challenge dobogóin

HODY SPORT | Facebook

A Lágymányosi Spari által megrendezésre került Lágymányos-Újbuda kupa Kajak-kenu  verseny. Jegyzőkönyve - PDF Free Download
A Lágymányosi Spari által megrendezésre került Lágymányos-Újbuda kupa Kajak-kenu verseny. Jegyzőkönyve - PDF Free Download

Kajak-Kenu Győr - Véget értek a váltófutamok a mai Serdülő-, Ifjúsági és  U23-as országos bajnokság. Pontosan két tucatnyi versenyzőnk állt fel a  dobogóra. Magyar bajnok: K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 3x200m 🥇Katona Márton,
Kajak-Kenu Győr - Véget értek a váltófutamok a mai Serdülő-, Ifjúsági és U23-as országos bajnokság. Pontosan két tucatnyi versenyzőnk állt fel a dobogóra. Magyar bajnok: K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 3x200m 🥇Katona Márton,