Pesszimista Elhelyezkedés gyengíti ifi uszo eb 2019 Tanterem számítógép snazzy

Milák Kristóf 200m pillangó Döntő fina 2022 Magyarország Világbajnok WR  1.50.34. - YouTube
Milák Kristóf 200m pillangó Döntő fina 2022 Magyarország Világbajnok WR 1.50.34. - YouTube

Junior úszó Eb: Magyar siker, a gyulai Veres Laura 4. lett 200 m gyorson

Székely a harmadik legjobb idővel döntős az Eb-n

Úszó-Eb: Milák új beceneve, Hosszú köszönete, Verrasztó izgulása –  nyilatkozatok - Eurosport
Úszó-Eb: Milák új beceneve, Hosszú köszönete, Verrasztó izgulása – nyilatkozatok - Eurosport

Szilágyi Liliána – Wikipédia

Késely Ajna nemcsak zseniálisan úszik, hanem eszméletlenül jól is rajzol.  Kételkedik? Kattintson! | BorsOnline
Késely Ajna nemcsak zseniálisan úszik, hanem eszméletlenül jól is rajzol. Kételkedik? Kattintson! | BorsOnline

FRISSÍTVE – Két magyar és egy román aranyérem született az ifjúsági Eb-n

Ifi eb - 4x200 gyorsváltó | Tíz másodperc, közel 15 méter - ennyit vertek  az európai ifjúsági mezőnyre a lányok a 4x200 méteres női gyorsváltóban. A  junior Európa-bajnokságokon a... | By Magyar
Ifi eb - 4x200 gyorsváltó | Tíz másodperc, közel 15 méter - ennyit vertek az európai ifjúsági mezőnyre a lányok a 4x200 méteres női gyorsváltóban. A junior Európa-bajnokságokon a... | By Magyar

Magyar kettős győzelem női 200 pillangón a junior úszó-Eb-n | M4 Sport

Késely Ajna – Wikipédia

Vizes Eb: Popovici világrekorddal aranyérmes, magyar duplázás 400 m-en -  Cikk - Szabadság hírportál
Vizes Eb: Popovici világrekorddal aranyérmes, magyar duplázás 400 m-en - Cikk - Szabadság hírportál

FINA Junior Világbajnokság 2019. - Budapest - Magyar Úszó Szövetség

Úszás: David Popovici bejutott a 200 méteres gyorsúszás elődöntőjébe a  római Eb-n
Úszás: David Popovici bejutott a 200 méteres gyorsúszás elődöntőjébe a római Eb-n

Junior úszó Eb: Popovici 4 aranyat szerzett, Magyarország megnyerte az  éremcsatát, Románia a harmadik
Junior úszó Eb: Popovici 4 aranyat szerzett, Magyarország megnyerte az éremcsatát, Románia a harmadik

Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb  éremtáblázatán
Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb éremtáblázatán

Rövidpályás úszó-Eb: cél az ezredik magyar érem - Infostart.hu