gyors Létrehozni Szédülés kajak vb Törékeny felhasználatlan arccsont

Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb  zárónapján - Eurosport
Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb zárónapján - Eurosport

Index - Sport - 16. kajak-vb-jén is bemutatkozott a háromszoros olimpiai  bajnok
Index - Sport - 16. kajak-vb-jén is bemutatkozott a háromszoros olimpiai bajnok

Sport: Két aranyat és két bronzot szereztek a magyarok a kajak-kenu vb első  napján | hvg.hu
Sport: Két aranyat és két bronzot szereztek a magyarok a kajak-kenu vb első napján | hvg.hu

Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren -  Eurosport
Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren - Eurosport

Kajak-kenu vb - Eredmények, éremtáblázata - alon.hu

Indul a kajak-kenu világbajnokság

Kajak-kenu-vb - Balla és Takács ezüst-, Kozák bronzérmes, újabb három  tokiói kvóta - Infostart.hu
Kajak-kenu-vb - Balla és Takács ezüst-, Kozák bronzérmes, újabb három tokiói kvóta - Infostart.hu

Elrajtolt a kajak-kenu vb, jól kezdtek a magyarok, Kopasz Bálint fölényes  győzelemmel jutott döntőbe - Eurosport
Elrajtolt a kajak-kenu vb, jól kezdtek a magyarok, Kopasz Bálint fölényes győzelemmel jutott döntőbe - Eurosport

Kajak-kenu: Kopasz Bálint a vb-n is verhetetlennek tűnik - NSO

Kajak-kenu vb: Bodonyi Dóra aranyérmes 1000 méteren! - NSO

Promenad24
Promenad24

Fiatal csapattal indulnak a hat számban címvédő magyarok a kajak-kenu vb-n  - program - Infostart.hu
Fiatal csapattal indulnak a hat számban címvédő magyarok a kajak-kenu vb-n - program - Infostart.hu

Stream 220802 HAZAFUTÁS KAJAK-KENU VB ELŐTT by Sportrádió | Listen online  for free on SoundCloud
Stream 220802 HAZAFUTÁS KAJAK-KENU VB ELŐTT by Sportrádió | Listen online for free on SoundCloud

Kajak-kenu: újabb két magyar döntős a világbajnokságon - NSO

Világbajnoki arannyal és bronzzal tért haza Lucz Anna a kajak-kenu vb-ről -  UNISPORT
Világbajnoki arannyal és bronzzal tért haza Lucz Anna a kajak-kenu vb-ről - UNISPORT

Történelmi vb-aranyérmet szerzett Kozák Danuta! - Fradi.hu

Éremesőt hozott a szegedi kajak-kenu-vb zárónapja | Magyar Hang | A túlélő  magazin
Éremesőt hozott a szegedi kajak-kenu-vb zárónapja | Magyar Hang | A túlélő magazin

Promenad24
Promenad24

Újabb szegedi vb és újdonságok 2022-ben | Kajak-Kenu Sport

Megvan az első arany és hozzá némi hiányérzet a kajak-kenu vb-n

Kajak-kenu vb - Magyar arany és ezüst a nyitányon

Kozák Danuta 15. vb-aranyát nyerte, az olimpiai bajnok Kopasz Bálint  második lett | 24.hu
Kozák Danuta 15. vb-aranyát nyerte, az olimpiai bajnok Kopasz Bálint második lett | 24.hu

Maratoni kajak-kenu-vb: három magyar érem szombaton a felnőtteknél

Kajak-kenu-vb: Kopasz Bálint megállíthatatlan, párosban is aranyérmet  szerzett - Sportal.hu
Kajak-kenu-vb: Kopasz Bálint megállíthatatlan, párosban is aranyérmet szerzett - Sportal.hu