Atticus mindig Ajánlott kovács kornél korcsolya protestáns Elismerés tárolás

Székesfehérvár Városportál - Ismét 0-2-ről nyert a Fehérvár Hockey Akadémia  jégkorongcsapata
Székesfehérvár Városportál - Ismét 0-2-ről nyert a Fehérvár Hockey Akadémia jégkorongcsapata

Nagy siker lett az idei Jégfarsang - Hungary Sport

Magyar Speciális Olimpiai Szövetség - Görkorcsolya

Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - U10 Győri tornán  kergettük a pakkot
Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - U10 Győri tornán kergettük a pakkot

A GYORSKORCSOLYA SPORTOK HOSSZÚ TÁVÚ FEJLESZTÉSI PROGRAMJÁNAK ISMERTETŐJE  SZÜLŐK SZÁMÁRA 2021
A GYORSKORCSOLYA SPORTOK HOSSZÚ TÁVÚ FEJLESZTÉSI PROGRAMJÁNAK ISMERTETŐJE SZÜLŐK SZÁMÁRA 2021

Székesfehérvár Városportál - Lejásztotta első két felkészülési  jégkorongmérkőzését a FEHA19 csapata
Székesfehérvár Városportál - Lejásztotta első két felkészülési jégkorongmérkőzését a FEHA19 csapata

Jeges legjobbjaink – a téli olimpiák legnagyobb magyar sikerei - NS

Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - U8 Első hazai  tornánkat rendeztük a szezonban
Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - U8 Első hazai tornánkat rendeztük a szezonban

Legjobb Korcsolya Kimenet Budapest Közel Hozzád

Bronzérem az Iskolák a jégen versenyen!

Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - Szupermini torna  Kőszegen
Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - Szupermini torna Kőszegen

Ismét harmadik helyezés az UTE-csarnokból – Newjság

Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - U8 piros  szupermini tornán jártunk vasárnap
Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - U8 piros szupermini tornán jártunk vasárnap

Történelmi siker akrobatikus rock and rollban - Magyar TáncSport  Szakszövetség
Történelmi siker akrobatikus rock and rollban - Magyar TáncSport Szakszövetség

Városligeti Műjégpálya és Csónakázótó | Budapest

Sikeres döntőt rendeztünk – BerényCafé

Kovács Kornél - Szőke Kitti - YouTube

Jégördög sportegyesület Budapest | Budapest

Téli Universiade - Nagy Konrád a 14. helyen zárta a pénteket | Magyar  Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Téli Universiade - Nagy Konrád a 14. helyen zárta a pénteket | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ