fehér pajzs Művész kupát mivel lehet nyerni Lángol dolgozzon pilóta

Hanga Ádám Spanyol Kupát nyert a Barcelonával

Leao: "Meg akarjuk nyerni az Olasz kupát"

Magyar Kupa: minden, amit a kupadöntőről tudni kell - NSO

Magyar Kupa: nagyszerűen játszott az elődöntőben a Loki, csak egy góllal  nyert a győri sztárgárda - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és  Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
Magyar Kupa: nagyszerűen játszott az elődöntőben a Loki, csak egy góllal nyert a győri sztárgárda - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Tenisz: Gálfi egyesben és párosban is nyert, ezzel továbbjutott a  válogatott a BJK-kupában
Tenisz: Gálfi egyesben és párosban is nyert, ezzel továbbjutott a válogatott a BJK-kupában

Magyar Kupa: négy szettben nyert Nyíregyházán a Vasas - MRSZ

Valenciában nyert, negyeddöntős az Atlético Madrid a Király-kupában -  Sportal.hu
Valenciában nyert, negyeddöntős az Atlético Madrid a Király-kupában - Sportal.hu

Képes-e ismét kupát nyerni a Liverpool a Chelsea ellen? - FA-kupa döntő  felvezető
Képes-e ismét kupát nyerni a Liverpool a Chelsea ellen? - FA-kupa döntő felvezető

Davis-kupa: Fucsovics nyert, legyőztük az ukránokat - NSO

Rakaczki-kupa: nyert a Slavia, a mieink a hatodikok lettek | Puskás Akadémia

Atlétika: otthon nem indult, az Európa-kupán aranyat nyert - NSO

FA-kupát nyert az Arsenal: a meccs hőse leejtette ünneplés közben a trófeát  – videó - Sportal.hu
FA-kupát nyert az Arsenal: a meccs hőse leejtette ünneplés közben a trófeát – videó - Sportal.hu

FM | „Öt év nagyon sok idő, meg kell nyerni a kupát!" | 2022.05.11. -  YouTube
FM | „Öt év nagyon sok idő, meg kell nyerni a kupát!" | 2022.05.11. - YouTube

Nemzetközi kupakörkép: Némethék a CEV-kupában, nyert a Suhl is - MRSZ

A párost is megnyerték a magyarok Egyiptom ellen a Billie Jean King Kupán -  Sportal.hu
A párost is megnyerték a magyarok Egyiptom ellen a Billie Jean King Kupán - Sportal.hu

Király-kupa: Cavani duplázott, a Valencia kiütéssel ment tovább - N

Románia: újabb kupát nyert a Sepsi | Goal.com Magyarország

FEOL - 70 éve nyert Európa Kupát az Aranycsapat

Kell változtatni a Laver-kupán az európai csapat sima győzelmét követően? -  Eurosport
Kell változtatni a Laver-kupán az európai csapat sima győzelmét követően? - Eurosport

Bondár Anna is nyert, győzelemmel kezdtek a magyarok a Billie Jean King- kupán - Eurosport

Foci jelvények a szovjet időkből 24 darab, közte Mexico 70 és a magyar U-18  által
Foci jelvények a szovjet időkből 24 darab, közte Mexico 70 és a magyar U-18 által

FRISSS.hu ...minden Szombathelyről és környékéről / Sok hibával nem lehet  Kupát nyerni - a szurkolókon nem múlott
FRISSS.hu ...minden Szombathelyről és környékéről / Sok hibával nem lehet Kupát nyerni - a szurkolókon nem múlott

PL: Messi képes egyedül kupát nyerni, Haaland nem – Agüero - NSO

Billie Jean King-kupa: Bondár is nyert, már 2–0 a magyaroknak - NSO

Már van is egy trófeája a Veszprémnek - Infostart.hu

Vízilabda: 21 év elteltével, ellentmondást nem tűrő olaszveréssel nyert  nemzetközi kupát a Vasas
Vízilabda: 21 év elteltével, ellentmondást nem tűrő olaszveréssel nyert nemzetközi kupát a Vasas