Bolcsó Bálint: Audiovizuális kísérletek – Képírás

Török Zoltán és Bálint Gábor lett ismét a legjobb pecás a vasi vizeken -  Vasivizeken.hu - Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége
Török Zoltán és Bálint Gábor lett ismét a legjobb pecás a vasi vizeken - Vasivizeken.hu - Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége

PDF) Youth Study Hungary 2021: Discontent, Polarisation, Pro-Europeanism

A strategic resource model of sustainable competitive advantage in... |  Download Scientific Diagram
A strategic resource model of sustainable competitive advantage in... | Download Scientific Diagram

Buksz - 27. évf. 3-4. sz. (2015. ősz-tél)

N A P I K R Ó N I K A

Török Zoltán és Bálint Gábor végzett az első helyen a tavalyi  versenysorozaton - Vasivizeken.hu - Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei  Szövetsége
Török Zoltán és Bálint Gábor végzett az első helyen a tavalyi versenysorozaton - Vasivizeken.hu - Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége

Arany- és bronzérmet nyertek a Széchenyi-egyetem csapatai a kosárlabda  négyes döntőben
Arany- és bronzérmet nyertek a Széchenyi-egyetem csapatai a kosárlabda négyes döntőben

Játékvezetők - Labdarúgó játékvezetők oldala

Zalatriatlon - E•ON UP ranglista, Amatőr kupa, 5próba

Eredmények - Pápai Úszó Sportegyesület

Megyei Matematikaverseny Eredmények

Zsámbéki SK U16 – Pénzügyőr SE U16 3-3 (2-2), Vác VLSE U14 – Pénzügyőr SE  U14 6-0 (2-0) - Pénzügyőr SE
Zsámbéki SK U16 – Pénzügyőr SE U16 3-3 (2-2), Vác VLSE U14 – Pénzügyőr SE U14 6-0 (2-0) - Pénzügyőr SE

Versenyeredmények 2013/2014. Berzsenyi Dániel Gimnázium

Kutatási kérdések - kutatói távlatok című konferencia a DE Néprajzi  Tanszéken | UD Faculty of Humanities
Kutatási kérdések - kutatói távlatok című konferencia a DE Néprajzi Tanszéken | UD Faculty of Humanities