nevében Ehelyett állj fel lefoglal liu shaolin sándor 2018 olimpiai futam Példa fókusz Jelentéktelen

Döntőbe jutott Liu Shaolin Sándor | 24.hu

Három évvel ezelőtt történelmet írt a magyar gyorskorcsolya válogatott a  téli olimpián
Három évvel ezelőtt történelmet írt a magyar gyorskorcsolya válogatott a téli olimpián

Liu Shaolin Sándor megszólalt a kizárása után: „A nap, amikor majdnem  olimpiai bajnok lettem” - Sportal.hu
Liu Shaolin Sándor megszólalt a kizárása után: „A nap, amikor majdnem olimpiai bajnok lettem” - Sportal.hu

Aranyérmes a magyar gyorskoriváltó a phjongcshangi olimpián | 24.hu

Magyar aranyérem a téli olimpián | Híradó

Megóvta Liuék olimpiai döntőjét - nlc.hu

Liu Shaolin Sándor: Állandóan azt keresem, hol hibáztam - NSO

Liu Shaolin Sándor: Közös a bankszámlánk, ezért mindegy, melyikünk nyer -  Infostart.hu
Liu Shaolin Sándor: Közös a bankszámlánk, ezért mindegy, melyikünk nyer - Infostart.hu

Nem tartjuk igazságosnak a döntést, egy aranyérmet vettek le Liu Shaolin  nyakából" - Eurosport
Nem tartjuk igazságosnak a döntést, egy aranyérmet vettek le Liu Shaolin nyakából" - Eurosport

RTL.hu – Egykori csapattársai sem értik Liu Shaolin Sándor kizárását

Három futam, három első hely a short trackes magyar fiúknál! - Eurosport

OLIMPIAI BAJNOK A FÉRFI 5000m VÁLTÓ | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség  - MOKSZ MOKSZ
OLIMPIAI BAJNOK A FÉRFI 5000m VÁLTÓ | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Phjongcshang 2018 - Liu Shaolin Sándor ötödik lett 1500 méteren | ma7.sk

Ezúttal nem jött a bravúr: a B döntőbe jutottak a magyarok a pénteki  rövidpályás gyorskorcsolya programban - Blikk
Ezúttal nem jött a bravúr: a B döntőbe jutottak a magyarok a pénteki rövidpályás gyorskorcsolya programban - Blikk

Index - Sport - Olimpiai bajnok a magyar férfi koriváltó

Telex: Bronzérmes lett az olimpián a magyar vegyes váltó rövidpályás  gyorskorcsolyában
Telex: Bronzérmes lett az olimpián a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában

Kizárták a győztes Liu Shaolin Sándort az olimpiai döntőben – Győr Plusz |  Győr Plusz
Kizárták a győztes Liu Shaolin Sándort az olimpiai döntőben – Győr Plusz | Győr Plusz

Téli olimpia: Csak ismételni tudom magam, zseni vagyok! – Liu Shaol

Így örült a magyar csapat a téli olimpiai aranynak | Mandiner

Hűtlen olimpiai bajnokok

Index - Sport - Megszólalt Liu Shaolin Sándor a kizárása után

Történelmi siker: Magyarország első téli olimpiai aranyérme | Felvidék.ma

Megvan az első érem, harmadik lett a vegyes magyar rövidpályás  gyorskorcsolya-váltó a pekingi téli olimpián
Megvan az első érem, harmadik lett a vegyes magyar rövidpályás gyorskorcsolya-váltó a pekingi téli olimpián