egyszer ismeretlen Hatékony liu shaolin sándor döntö időpont váltó Tears Következmények Ideális esetben

Liu Shaoang nem tudja, miért kellett változtatni a váltó taktikáján

Világkupát nyert a magyar váltó és Liu Shaolin Sándor Montrealban

Ezt üzente Liu Shaolin Sándor a drámai döntő után - Fradi.hu

Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang  történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián | Mandiner

Olimpiai bajnokunk nagyon igazságtalannak tartja az esetet

Itt a drámai olimpiai döntő, a magyar bronz közvetítése!

Óriási magyar dupla: Liu Shaolin Sándor világbajnok, az öccse ezüstérmes

RTL.hu – Liu Shaolin Sándortól elvették az olimpiai bajnokságot, öccse  bronzérmes
RTL.hu – Liu Shaolin Sándortól elvették az olimpiai bajnokságot, öccse bronzérmes

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

Liu Shaolin Sándor csapattársát hibáztatja a kudarc miatt, sokakban  csalódást keltett ezzel - Propeller
Liu Shaolin Sándor csapattársát hibáztatja a kudarc miatt, sokakban csalódást keltett ezzel - Propeller

Liu Shaolin Sándor ellenfelének példát mutattak sportszerűségből

Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt  zárták ki - Blikk
Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt zárták ki - Blikk

Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a  debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján | Mandiner

Rövid pályás gyorskorcsolya-vb: Liu Shaolin és Krueger nem indul -

Liu Shaolin Sándor – Wikipédia

Index - Sport - Liu Shaolin Sándor: Így is jó esélyem van arra, hogy  Pekingből olimpiai bajnokként térjek haza
Index - Sport - Liu Shaolin Sándor: Így is jó esélyem van arra, hogy Pekingből olimpiai bajnokként térjek haza