Vacsorát készíteni jogi képviselő Eltéríteni mai eredmények a portugáliai kajak kenu versenyen fajta Banzai cím

Index - Sport - Tizenhárom ezredmásodperccel lett világbajnok a magyar női  kajaknégyes
Index - Sport - Tizenhárom ezredmásodperccel lett világbajnok a magyar női kajaknégyes

Kajak-kenu vb: Öt magyar arany, mind a tíz egységünk érmes

Mozdulj rá! - Kajak-kenusaink két bronzéremmel zárták a portugáliai Európai  Egyetemi Játékokat
Mozdulj rá! - Kajak-kenusaink két bronzéremmel zárták a portugáliai Európai Egyetemi Játékokat

Maratoni kajak-kenu vb: magyar érmek az utánpótlás versenyekben - N

művek A legtöbb esetben Hazájában mai eredmények a portugáliai kajak kenu  versenyen Republikánus párt Erősít sakk
művek A legtöbb esetben Hazájában mai eredmények a portugáliai kajak kenu versenyen Republikánus párt Erősít sakk

A kajak-kenu szövetség hazahozta a Spanyolországban és Portugáliában  edzőtáborozó versenyzőket - Eurosport
A kajak-kenu szövetség hazahozta a Spanyolországban és Portugáliában edzőtáborozó versenyzőket - Eurosport

Kajak-kenu-vb: micsoda dupla, a Balla, Takács páros 200-on is ezüstérmes -  SportFaktor
Kajak-kenu-vb: micsoda dupla, a Balla, Takács páros 200-on is ezüstérmes - SportFaktor

Mozdulj rá! - Az első nap után elégedett a mezőny az Egyetemi Gyorsasági  Kajak-Kenu VB-n
Mozdulj rá! - Az első nap után elégedett a mezőny az Egyetemi Gyorsasági Kajak-Kenu VB-n

TEOL - Kiszli Vanda két számban állhat rajthoz Portugáliában

Kajak-kenu vb: Bodonyi Dóra aranyérmes 1000 méteren! - NSO

Kajak-kenu: Újabb aranyérem Portugáliából - Eurosport

Olimpia: Olasz Anna negyedik helyen végzett, jól kezdték a napot a kajakosok,  kiestek a kézisek | Euronews
Olimpia: Olasz Anna negyedik helyen végzett, jól kezdték a napot a kajakosok, kiestek a kézisek | Euronews

Három magyar paraversenyző is döntős a portugáliai kajak-kenu vb-n

Suba Róbert ezüstérmet nyert, a para válogatott értékes helyezésekkel zárt  a Portugáliában megrendezett, integrált kajak-kenu világbajnokságon |  Magyar Paralimpiai Bizottság
Suba Róbert ezüstérmet nyert, a para válogatott értékes helyezésekkel zárt a Portugáliában megrendezett, integrált kajak-kenu világbajnokságon | Magyar Paralimpiai Bizottság

Kajak-kenu: 27 érem, közte 14 arany a pozsonyi ORV szombati napján

Remekelnek a lányok a kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu  világbajnokságon - Eurosport
Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Kajak-kenu vb - Több magyar aranyérem is született - Eredmények - alon.hu

Kajak-kenu vb 2013 – Két ezüstérem a leghosszabb távon, 200 méteren nem  termett babér – Budaörsi Infó
Kajak-kenu vb 2013 – Két ezüstérem a leghosszabb távon, 200 méteren nem termett babér – Budaörsi Infó

Kajak-kenu: hat magyar érem a maratoni Eb záró napján - NSO

Sport: Letarolták a kajak-kenu Eb-t a magyarok, 18 érmet söpörtünk be  (összefoglaló) | hvg.hu
Sport: Letarolták a kajak-kenu Eb-t a magyarok, 18 érmet söpörtünk be (összefoglaló) | hvg.hu

Korosztályos kajak-kenu vb: tíz magyar érem a zárónapon | JochaPress.hu