szendvics Kagyló kereszt olimpia győztes futam Susteen térkép érzékelés

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Véget ért az olimpia, Magyarország 20 érmet szerzett | Euronews

Két magyar állhatott a dobogóra a férfi kajak egyes 1000 méteres futama  után | Magyar Narancs
Két magyar állhatott a dobogóra a férfi kajak egyes 1000 méteres futama után | Magyar Narancs

Olasz sprinter győzott 100 méteren, kikapott Kínától, így bukta a  csoportelsőséget a női pólócsapat – élő hírfolyam | Olimpia 2021
Olasz sprinter győzott 100 méteren, kikapott Kínától, így bukta a csoportelsőséget a női pólócsapat – élő hírfolyam | Olimpia 2021

Súlyos döntés a februári olimpiára készülő magyar gyorskorcsolyázóknál -  Infostart.hu
Súlyos döntés a februári olimpiára készülő magyar gyorskorcsolyázóknál - Infostart.hu

Téli olimpia: férfi egyéniben német szánkós vezet két futam után -

A Birodalom visszavág, de Berecz Zsombor 4 futam után is a 2. helyen a  tokiói olimpián | HAJOZAS.HU
A Birodalom visszavág, de Berecz Zsombor 4 futam után is a 2. helyen a tokiói olimpián | HAJOZAS.HU

Liu Shaoang: uraltam a vasárnapot, tökéletes futam volt - Debrecen hírei,  debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
Liu Shaoang: uraltam a vasárnapot, tökéletes futam volt - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Berecz Zsombor szenzációs csatában olimpiai ezüstérmes - Infostart.hu

Német tarolás várható a jégteknőben - szánkó előzetes

5 újabb megdöbbentő eset az olimpiák történetéből - B1 [szub]kult

Peking 2022: nem védheti meg címét a magyar férfi gyorskorcsolya váltó

Magyarország első téli olimpiai aranyérmét nyerték a gyorskorisok! –  Cyberpress
Magyarország első téli olimpiai aranyérmét nyerték a gyorskorisok! – Cyberpress

Két futam után német dominancia a négyesbobban - Eurosport

Elképesztő! Olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

Pálya-kerékpározás – Wikipédia

Téli olimpia: a legutolsó menet döntött hódeszka férfi félcsőben -

Michelisznek nem sikerült jól a második futam a Hungaroringen, amin  uruguayi győzelem született - Eurosport
Michelisznek nem sikerült jól a második futam a Hungaroringen, amin uruguayi győzelem született - Eurosport

ATV
ATV

Női atlétáinkról szólt a vasárnap hajnal Tokióban

IX. Axiál Gépkezelői Olimpia, Baján - GÉPmax

Vlhova-arany a 8. helyről, Shiffrinnek kettőből nulla kevesebb, mint 10  másodperc alatt - Eurosport
Vlhova-arany a 8. helyről, Shiffrinnek kettőből nulla kevesebb, mint 10 másodperc alatt - Eurosport

C1 kategóriás olimpiai-krossz futam Csömörön Benkó Barbara győzelmével –  BringaSport
C1 kategóriás olimpiai-krossz futam Csömörön Benkó Barbara győzelmével – BringaSport