Home

távolsági busz Hám bármikor országos kadett kosárlabda 2018 eközben Ezüst Zöld háttér

Országos Kadett Kosárlabda Bajnokság 2021 - DVTK hírek - kosárlabda

U16 Nemzeti Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság , második selejtező kör, Körmend –  Gyermek Kosárlabda Sportegyesület
U16 Nemzeti Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság , második selejtező kör, Körmend – Gyermek Kosárlabda Sportegyesület

U16 Nemzeti Fiú Kadett Bajnokság DÖNTŐ - Rátgéber Akadémia

Kosárlabda: a Csata DSE a leány kadétbajnok

Oroszlányi Sport Egylet

Elődöntősök lányaink a Nemzeti Leány Kadett „A”Döntőn / Soproni Darazsak  Sportakadémia
Elődöntősök lányaink a Nemzeti Leány Kadett „A”Döntőn / Soproni Darazsak Sportakadémia

Hírek - DEAC Kosárlabda Akadémia

Országos Diákolimpia 4. helyezést értünk el | ELITE Basket - Kosárlabda

Országos bajnok lett U16-os csapatunk! – Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix  Kosárlabda Klub
Országos bajnok lett U16-os csapatunk! – Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix Kosárlabda Klub

Fiú Kadett Bajnokság 2021.03.13. Budapest, Pasaréti Sportcentrum – SOPRONI  SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA
Fiú Kadett Bajnokság 2021.03.13. Budapest, Pasaréti Sportcentrum – SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA

Országos Fiú Kenguru Jamboree – SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA

Edzőink - Evolution Basketball Training - Szolnok

Kosárlabda szakosztály – Oldal 5 – MEAFC

Országos első a Phoenix kadett

Kadett fiú B - Rátgéber Akadémia

Ezüstérmet szerzett a fiú kadett kosárlabdacsapat a Regionális Bajnokok  Döntőjén | monorse.hu
Ezüstérmet szerzett a fiú kadett kosárlabdacsapat a Regionális Bajnokok Döntőjén | monorse.hu

Elhunyt egy 17 éves magyar kosárlabdázó

Facebook
Facebook

Az ötödik helyig menetelt a kadett gárda - DEAC Kosárlabda Akadémia

Fiú kadett döntő: A házigazda NKA Pécs két győzelemmel nyitott - MKOSZ

Pécsi STOP - Jelentős sikereket ért elmúlt napokban a Rátgéber Kosárlabda  Akadémia.
Pécsi STOP - Jelentős sikereket ért elmúlt napokban a Rátgéber Kosárlabda Akadémia.

U16 – Kadett 2018/2019 Archives - Dombóvári Kosársuli

U15: agresszíven és keményen játszottunk - DEAC Kosárlabda Akadémia

A Széchenyi Kosárlabda Akadémia nyerte a leány kadett B döntőt - MKOSZ

Mercedes Kosárlabda Akadémia - A Kecskemét játszhat majd az ötödik helyért  A Kecskemét játszhat majd az ötödik helyért, miután szombaton biztosan  győzött a ZTE ellen az U16 Nemzeti Fiú Kadett Bajnokság döntőjében
Mercedes Kosárlabda Akadémia - A Kecskemét játszhat majd az ötödik helyért A Kecskemét játszhat majd az ötödik helyért, miután szombaton biztosan győzött a ZTE ellen az U16 Nemzeti Fiú Kadett Bajnokság döntőjében

Fiú kadett döntő: fináléban az ASE és az NKA – BB1.hu