Dedicate gyűjtő Állomás tisza kupa szeged távcső tevékenység szúr

Példamutatás – önkénteseknek hála tisztább lett a Tisza és a Tisza-part –  MVM Szeged Vizisport Egyesület
Példamutatás – önkénteseknek hála tisztább lett a Tisza és a Tisza-part – MVM Szeged Vizisport Egyesület

Szeged 1899
Szeged 1899

Tisza Kupa 2020 pillanatok, Szeged - Magyar-Japán Kendo Klub | Facebook

18 érmet szerzett a Szegedi Korcsolyázó Egyesület az 5. Jász Kupán – Szegedi  hírek | Szeged365
18 érmet szerzett a Szegedi Korcsolyázó Egyesület az 5. Jász Kupán – Szegedi hírek | Szeged365

KPSE Postás Tiszavirág Teke Kupa, Szeged – Kelet-Magyarországi Postás SE

Promenad24
Promenad24

9. Tisza Kupa - Szeged | TUTI KORI

Műjégpálya Szeged - ⛸️XV.Tisza Kupa Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya  verseny egész hétvégén a Városi Műjégpályán! | Facebook
Műjégpálya Szeged - ⛸️XV.Tisza Kupa Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya verseny egész hétvégén a Városi Műjégpályán! | Facebook

Ilyen volt a Tisza Pakk-kupa Szegeden - Szegedi Hírek - 2018.04.09. | Ilyen  volt a Tisza Pakk-kupa Szegeden Ferencvárosi tornagyőzelemmel zárult a  kétnapos, negyedik Tisza Pakk-kupa. Az U12-es korosztálynak rendezett... |  By
Ilyen volt a Tisza Pakk-kupa Szegeden - Szegedi Hírek - 2018.04.09. | Ilyen volt a Tisza Pakk-kupa Szegeden Ferencvárosi tornagyőzelemmel zárult a kétnapos, negyedik Tisza Pakk-kupa. Az U12-es korosztálynak rendezett... | By

Rövidpályás gyorskorcsolya: TUTI-sikerek a Mol-Tisza Kupán + FOTÓK | Szeged Ma

Ezüstérmes lett a PickBall nemzetközi tornán a PICK Szeged U21 - PICK SZEGED  Kézilabdacsapat
Ezüstérmes lett a PickBall nemzetközi tornán a PICK Szeged U21 - PICK SZEGED Kézilabdacsapat

Elmarad a 17. Tisza Kupa: a szegedi műjég hamarabb olvadt el a vírus miatt  – Szegedi hírek | Szeged365
Elmarad a 17. Tisza Kupa: a szegedi műjég hamarabb olvadt el a vírus miatt – Szegedi hírek | Szeged365