a földszinten palacknyak statikus u18 nemzetközi kosárlabda torna pécs Erősítő nevében kap

Junior lány - Rátgéber Akadémia

Akadémiánk letette névjegyét Görögországban – jó hírét vittük a magyar és a  pécsi kosárlabdának - Rátgéber Akadémia
Akadémiánk letette névjegyét Görögországban – jó hírét vittük a magyar és a pécsi kosárlabdának - Rátgéber Akadémia

Kezdődik a négynapos Basketgirls nemzetközi torna a Nemzetközi Kosárlabda  Akadémián – WBASKET
Kezdődik a négynapos Basketgirls nemzetközi torna a Nemzetközi Kosárlabda Akadémián – WBASKET

Kosár: az U18-as fiúválogatott második, az NKA Pécs negyedik lett az I.  Füzesi József-emléktornán
Kosár: az U18-as fiúválogatott második, az NKA Pécs negyedik lett az I. Füzesi József-emléktornán

Hazai hírek – B33 U18 Országos Bajnokság – MKOSZ3x3.hu – Kosárlabda  mindenkinek!
Hazai hírek – B33 U18 Országos Bajnokság – MKOSZ3x3.hu – Kosárlabda mindenkinek!

Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: Kétpontos pécsi  sikerével a Közgázé a 3. hely nyugaton
Mozdulj rá! - Férfi egyetemi kosárlabda bajnokság: Kétpontos pécsi sikerével a Közgázé a 3. hely nyugaton

Egyéb – Mercedes Kosárlabda Akadémia

Mobil Pécsi Újság - Sport - Nemzetközi sikerekkel zárja az évet a Rátgéber  Akadémia
Mobil Pécsi Újság - Sport - Nemzetközi sikerekkel zárja az évet a Rátgéber Akadémia

A Barcelonával döntőzött serdülő fiú csapatunk a rangos spanyolországi  nemzetközi tornán! - Rátgéber Akadémia
A Barcelonával döntőzött serdülő fiú csapatunk a rangos spanyolországi nemzetközi tornán! - Rátgéber Akadémia