Úszó Eb: Kapás a legjobb idővel döntős 1500 m gyorson - NSO

Index - Sport - Két számban négy magyar továbbjutó délelőtt az úszó-Eb-n

Vizes Eb - Magyar ezüstérem született 1500 méter gyorson | BorsOnline

Az Európa-bajnokságok és a római vizes Eb teljes hétfői programja | M4 Sport

Junior úszó Eb: Popovici 4 aranyat szerzett, Magyarország megnyerte az  éremcsatát, Románia a harmadik
Junior úszó Eb: Popovici 4 aranyat szerzett, Magyarország megnyerte az éremcsatát, Románia a harmadik

Újabb magyar éremesélyek úszásban, az Európa-bajnokságok teljes vasárnapi  programja az m4sport.hu-n | M4 Sport
Újabb magyar éremesélyek úszásban, az Európa-bajnokságok teljes vasárnapi programja az m4sport.hu-n | M4 Sport

Késely Ajna bronzérmes 1500-on az úszó Eb-n - Infostart.hu

Úszó-Eb: Mihályvári-Farkas remeklése, Milákék taktikája, Hosszú orosz  rulettje – nyilatkozatok - Eurosport
Úszó-Eb: Mihályvári-Farkas remeklése, Milákék taktikája, Hosszú orosz rulettje – nyilatkozatok - Eurosport

Jól kezdtek a magyarok az úszó Európa-bajnokságon, Verrasztó legjobb idővel  döntős
Jól kezdtek a magyarok az úszó Európa-bajnokságon, Verrasztó legjobb idővel döntős

Milliókat kaszált Milák Kristóf: itt vannak a számok, ennyi jár a magyar  úszóknak az Eb után
Milliókat kaszált Milák Kristóf: itt vannak a számok, ennyi jár a magyar úszóknak az Eb után

Jubilálhat a magyar úszósport a Foro Italicóban a vizes Európa-bajnokságon  – a teljes program | M4 Sport
Jubilálhat a magyar úszósport a Foro Italicóban a vizes Európa-bajnokságon – a teljes program | M4 Sport

Kapás Boglárka és Burián Katalin is bronzérmes lett az úszó Eb-n

EB csapat: Milák Kristóf ráfordul a gyorsúszásra - Magyar Úszó Szövetség

Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb  éremtáblázatán
Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb éremtáblázatán

A nap legfontosabb hírei az úszó Európa-bajnokságról és multisport Eb-ről  egy helyen - Eurosport
A nap legfontosabb hírei az úszó Európa-bajnokságról és multisport Eb-ről egy helyen - Eurosport

Arany és ezüstök az úszó-Eb-n - Infostart.hu

Milák a legjobb idővel elődöntős 200 méter pillangón a budapesti úszó-Eb-n

Mihályvári-Farkas Viktória: egyéni csúcs és Eb-ezüst! - Fradi.hu

Úszás-Eb - Rövidpályás úszó Eb - Két magyar döntős férfi 400 méter  vegyesen, Bohus országos csúcsa - Kultkocsma
Úszás-Eb - Rövidpályás úszó Eb - Két magyar döntős férfi 400 méter vegyesen, Bohus országos csúcsa - Kultkocsma

Szegedi Úszó Egylet - 🇭🇺 Olasz Anna 16:48.87-es idővel 15. helyen végzett 1500  méter gyorson. 🤗 A budapesti Európa-bajnokság ezzel véget ért olimpikonunk  számára, aki a nyílt vízi versenyeken ezüst- és bronzérmet
Szegedi Úszó Egylet - 🇭🇺 Olasz Anna 16:48.87-es idővel 15. helyen végzett 1500 méter gyorson. 🤗 A budapesti Európa-bajnokság ezzel véget ért olimpikonunk számára, aki a nyílt vízi versenyeken ezüst- és bronzérmet