bors Puskapor zsebkendő váltó közvetitése gyorskorgyolya eb meggyőzni tapogatózás megtagadja

Gyorskorcsolya Európa-bajnokság a Főnix Csarnokban

A gyorskorcsolya Európa-bajnokság egyetlen magyar versenyzője, Nagy Konrád  a 20. helyen végzett - Eurosport
A gyorskorcsolya Európa-bajnokság egyetlen magyar versenyzője, Nagy Konrád a 20. helyen végzett - Eurosport

Három számban holland vezetés a nyitónap után a gyorskorcsolya Eb-n | M4  Sport
Három számban holland vezetés a nyitónap után a gyorskorcsolya Eb-n | M4 Sport

Történelmi siker a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n - Infostart.hu

Szeged.hu - Rövidpályás gyorskorcsolya Eb – Jászapáti Petra negyedik 1500  méteren
Szeged.hu - Rövidpályás gyorskorcsolya Eb – Jászapáti Petra negyedik 1500 méteren

Sport: Ezüstérmes a női gyorskorcsolya-váltó az Eb-n | hvg.hu

Második lett a kisdöntőben a férfi váltó az Eb-n - Eurosport

A női váltó döntős, a férfi kisdöntős a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n -  Sportal.hu
A női váltó döntős, a férfi kisdöntős a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n - Sportal.hu

Mindkét magyar váltót kizárták a rövidpályás gyorskorcsolya EB-n

Remek zárás: ezüstérmet nyert női váltónk az Eb-n! - Eurosport

Második lett a kisdöntőben a férfi váltó a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n  - Sportal.hu
Második lett a kisdöntőben a férfi váltó a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n - Sportal.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Ezüstérmes a magyar női váltó - Hír TV

Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos  Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Eb 2023: Heroikus küzdelmek és két pontszerző helyezés | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ