folyam emuláció Diktál zsolt kajak világbajnok országút elfogad Udvarias

Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati  döntőkben - Körös Hírcentrum
Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben - Körös Hírcentrum

Kajak-kenu vb - 18 éremmel zártak a magyarok, Szerbiának nem sikerült az  éremszerzés
Kajak-kenu vb - 18 éremmel zártak a magyarok, Szerbiának nem sikerült az éremszerzés

Kajak-kenu: a 17 éves Varga Ádám két szakágban is remekelt az idén

Kőbán Rita és Gyulay Zsolt, kétszeres olimpiai bajnokok szimbolikus kajak  futama
Kőbán Rita és Gyulay Zsolt, kétszeres olimpiai bajnokok szimbolikus kajak futama

Kajak-kenu: biztos bástya Dunaújvárosban | Dunaújváros Online

Ez már tényleg vicc: a szexi tongai kamukajos vízbe borult a szegedi vb-n -  Fotók a szerencsétlenkedésről - Blikk
Ez már tényleg vicc: a szexi tongai kamukajos vízbe borult a szegedi vb-n - Fotók a szerencsétlenkedésről - Blikk

A kétszeres olimpiai bajnok kajakos, Gyulay Zsolt ötvenéves

Magyar éremeső a kajak-kenu vb-n Koppenhágában - galéria

MOB: Gyulay Zsolt megpályázza az elnöki pozíciót - NSO

Magyar éremeső a kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján | Mandiner

Csodát tettek a magyarok a kajak-kenu vb-n, egy órán belül három aranyérem!  - Eurosport
Csodát tettek a magyarok a kajak-kenu vb-n, egy órán belül három aranyérem! - Eurosport

1989, Férfi K1 - 1000m, Gyulay Zsolt, 1. hely - YouTube

Csongrádi Kajak-Kenu Club - 2017. április 23. - 4000 méter masters  kategória - 1. hely SIHA ZSOLT | Facebook
Csongrádi Kajak-Kenu Club - 2017. április 23. - 4000 méter masters kategória - 1. hely SIHA ZSOLT | Facebook

Már megint a magyarok az éremtábla élén a kajak-kenu világbajnokságon - 18  éremmel, hat arannyal, nyolc ezüsttel és négy bronzzal zártak a mieink |  Mandiner
Már megint a magyarok az éremtábla élén a kajak-kenu világbajnokságon - 18 éremmel, hat arannyal, nyolc ezüsttel és négy bronzzal zártak a mieink | Mandiner

Kajak-kenu vb: világbajnok Lucz Anna és Csizmadia Kolos kajakpárosa! -  SportFaktor
Kajak-kenu vb: világbajnok Lucz Anna és Csizmadia Kolos kajakpárosa! - SportFaktor