Seprű Confuse Labor zsombi kupa kocsi Örvény Mindig

Davis-kupa: Piros Zsombor örül, hogy ő kezdi a párharcot | Új Szó | A  szlovákiai magyar napilap és hírportál
Davis-kupa: Piros Zsombor örül, hogy ő kezdi a párharcot | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál

Kerekes Zsombor - DVSC Futball Zrt.

Davis-kupa: Nagy Zoltán szerint a továbbjutás a cél Ukrajna ellen -

ITF: Piros Zsombor a csoportkör legjobbja!

Tenisz: Piros Zsombor kikapott Svájcban

Piros Zsombi 0-3-nál azt mondta: Kő, itt nincs esélyem" - Tenisz videó -  Eurosport
Piros Zsombi 0-3-nál azt mondta: Kő, itt nincs esélyem" - Tenisz videó - Eurosport

Piros Zsombor megint megmutatta, hogy Davis-kupa-specialista, két szettben  verte Bonzit - Eurosport
Piros Zsombor megint megmutatta, hogy Davis-kupa-specialista, két szettben verte Bonzit - Eurosport

Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Valkusz Máté nélkül ugyan, de célegyenesben a magyar Davis-kupa válogatott  felkészülése | M4 Sport
Valkusz Máté nélkül ugyan, de célegyenesben a magyar Davis-kupa válogatott felkészülése | M4 Sport

Robbant a Red Bull-bomba, Piros Zsombi varázsolt a Davis-kupában, Vas  Blankáért szoríthatunk a vb-n - Eurosport
Robbant a Red Bull-bomba, Piros Zsombi varázsolt a Davis-kupában, Vas Blankáért szoríthatunk a vb-n - Eurosport

Tenisz: Piros Zsombor továbbjutott a hazai torna első köréből

Tenisz: Piros Zsombor kikapott belga ellenfelétől

Davis-kupa: Piros Zsombor elvesztette az első egyest - NSO

Piros győzött, Fucsovics kikapott – 1-1-re állunk az első nap után a  franciák ellen – Sportmenü
Piros győzött, Fucsovics kikapott – 1-1-re állunk az első nap után a franciák ellen – Sportmenü

Tenisz: a BSC versenyzői fordulatos meccseket játszottak a nyári szezonban  - Budaörsi Napló
Tenisz: a BSC versenyzői fordulatos meccseket játszottak a nyári szezonban - Budaörsi Napló

Utánpótlás válogatott meghívók II.: Szepesi Zsombor - MKC

Davis Kupa: Fucsovics kikapott, 1-1-re áll a tatabányai párharc |  JochaPress.hu
Davis Kupa: Fucsovics kikapott, 1-1-re áll a tatabányai párharc | JochaPress.hu

Hungarian Tennis - Piros Zsombor (165.) döntős Tamperében! A Davis-kupa  válogatott játékos megnyerte az elődöntőt Laurent Lokoli (241.) ellen és  bejutott a finnországi ATP Challenger torna fináléjába. A mérkőzés nem  tartott sokáig,
Hungarian Tennis - Piros Zsombor (165.) döntős Tamperében! A Davis-kupa válogatott játékos megnyerte az elődöntőt Laurent Lokoli (241.) ellen és bejutott a finnországi ATP Challenger torna fináléjába. A mérkőzés nem tartott sokáig,

Magyar Dk-kapitány: "Ugyanilyen hozzáállással még nagyobb bravúrokra is  képesnek kell lennünk" - Eurosport
Magyar Dk-kapitány: "Ugyanilyen hozzáállással még nagyobb bravúrokra is képesnek kell lennünk" - Eurosport