Jelölés Vakmerőség járulékos gyorskorcsolya váltó elődöntő játék Keksz Alaposan

Gyorskorcsolya: miért törtek össze az aranyról szőtt álmok? – „Ez volt  pályafutásom legszörnyűbb napja” | hirado.hu
Gyorskorcsolya: miért törtek össze az aranyról szőtt álmok? – „Ez volt pályafutásom legszörnyűbb napja” | hirado.hu

2021-2022
2021-2022

Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás  gyorskorcsolyázók vegyes váltója
Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás gyorskorcsolyázók vegyes váltója

Téli olimpia: a magyar férfi váltó megnyerte a B-döntőt - NSO

Nem volt magyar döntős a rövidpályás gyorskorcsolya-vb szombati napján | M4  Sport
Nem volt magyar döntős a rövidpályás gyorskorcsolya-vb szombati napján | M4 Sport

Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar gyorskorcsolyaváltó  tagjai az elődöntős kiesés után
Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar gyorskorcsolyaváltó tagjai az elődöntős kiesés után

Drámai csatában, egy bukás, majd egy kizárás után olimpiai bronzérmes a  rövidpályás gyorskorcsolyaváltó - Sportal.hu
Drámai csatában, egy bukás, majd egy kizárás után olimpiai bronzérmes a rövidpályás gyorskorcsolyaváltó - Sportal.hu

Burján Csaba hozzásegíthette volna a címvédéshez a magyar váltót, ha nincs  az óriási balhé egy Kínának beszóló Instagram-posztja miatt
Burján Csaba hozzásegíthette volna a címvédéshez a magyar váltót, ha nincs az óriási balhé egy Kínának beszóló Instagram-posztja miatt

Rövidpályás gyorskorcsolya női 1000m… | Magyar Olimpiai Bizottság

Rövidpályás gyorskorcsolya vk: Döntőben a magyar férfi váltó | Szurkoló.sk

Lemaradt az A döntőről a címvédő férfi gyorskorcsolya-váltó

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a  magyar váltót
Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a magyar váltót

Nógrádi Bence: „Nehéz volt feldolgozni az elődöntőt” - Fradi.hu

Elváltotta magát a címvédő magyar koricsapat, de ami utána jött, az az  igazán kínos | Az online férfimagazin
Elváltotta magát a címvédő magyar koricsapat, de ami utána jött, az az igazán kínos | Az online férfimagazin

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport

A MOB és a MOKSZ sem hagyja annyiban a történteket - Fradi.hu

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

A magyar sportolók teljes téli olimpiai programja | M4 Sport

Liu Shaolin Sándor világkupa győztes 500m-en | Magyar Országos Korcsolyázó  Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Liu Shaolin Sándor világkupa győztes 500m-en | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ