Home

Atticus mindig Ajánlott kovács kornél korcsolya protestáns Elismerés tárolás

Nagy siker lett az idei Jégfarsang - Hungary Sport

Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - U10 Győri tornán  kergettük a pakkot
Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - U10 Győri tornán kergettük a pakkot

Székesfehérvár Városportál - Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia - két  győzelem és öt vereség
Székesfehérvár Városportál - Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia - két győzelem és öt vereség

Lelátó - Bronzérmes a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában  Pekingben
Lelátó - Bronzérmes a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában Pekingben

A GYORSKORCSOLYA SPORTOK HOSSZÚ TÁVÚ FEJLESZTÉSI PROGRAMJÁNAK ISMERTETŐJE  SZÜLŐK SZÁMÁRA 2021
A GYORSKORCSOLYA SPORTOK HOSSZÚ TÁVÚ FEJLESZTÉSI PROGRAMJÁNAK ISMERTETŐJE SZÜLŐK SZÁMÁRA 2021

Téli Universiade - Nagy Konrád a 14. helyen zárta a pénteket | Magyar  Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Téli Universiade - Nagy Konrád a 14. helyen zárta a pénteket | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Legjobb Korcsolya Kimenet Budapest Közel Hozzád

Székesfehérvár Városportál - Ismét 0-2-ről nyert a Fehérvár Hockey Akadémia  jégkorongcsapata
Székesfehérvár Városportál - Ismét 0-2-ről nyert a Fehérvár Hockey Akadémia jégkorongcsapata

Magyar Olimpiai Bizottság - Liu Shaolin Sándor a 22. magyar pontszerző a  téli olimpiák történetében, övé a 19. pontszerző hely
Magyar Olimpiai Bizottság - Liu Shaolin Sándor a 22. magyar pontszerző a téli olimpiák történetében, övé a 19. pontszerző hely

Kovács Kornél - Szőke Kitti - YouTube

Magyar Speciális Olimpiai Szövetség - Görkorcsolya

Ismét harmadik helyezés az UTE-csarnokból – Newjság

Városligeti Műjégpálya és Csónakázótó | Budapest

Rövidpályás gyorskorcsolya olimpiai… | Magyar Olimpiai Bizottság

Jégördög sportegyesület Budapest | Budapest

Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - Szupermini torna  Kőszegen
Szombathelyi Pingvinek Jégkorong Klub - Utánpótlás hírek - Szupermini torna Kőszegen