tengely Akrobatika oldal mvsi kosárlabda Akinek Az iroda választ

Kosárlabda U12 – Oldal 2 – MEAFC

Ötödik helyen végzett a kadett csapat az országos döntőben - DVTK hírek -  kosárlabda
Ötödik helyen végzett a kadett csapat az országos döntőben - DVTK hírek - kosárlabda

Kosárlabda – Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.

Hibátlan serdülők – Vasas női

MVSI Vadmacskák: folytatás a kiemelt bajnokságban - Royalmagazin.hu

2017 – 2018 / Soproni Darazsak Sportakadémia

Jól küzdenek a „Vadmacskák” a nemzeti kosárlabda bajnokságban – Miskolci  Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.
Jól küzdenek a „Vadmacskák” a nemzeti kosárlabda bajnokságban – Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.

Pályán az utánpótlás - kosárlabda - DVTK hírek - kosárlabda

Negyedik helyen zárt a junior csapat az országos döntőben - DVTK hírek -  kosárlabda
Negyedik helyen zárt a junior csapat az országos döntőben - DVTK hírek - kosárlabda

Tiszaújvárosi Termálfürdő-Phoenix Kosárlabda Klub honlapja - G-Portál

Kosárlabda szakosztály – Oldal 16 – MEAFC

Olympiacos B.C. on Twitter: "🎂 What's a birthday without a cake? Happy  B-Day @gianlary5 ! #OlympiacosBC #WeAreOlympiacos #TogetherWeFight  https://t.co/A55tfz9Bkw" / Twitter
Olympiacos B.C. on Twitter: "🎂 What's a birthday without a cake? Happy B-Day @gianlary5 ! #OlympiacosBC #WeAreOlympiacos #TogetherWeFight https://t.co/A55tfz9Bkw" / Twitter

Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft. - HÉTVÉGI PROGRAMAJÁNLÓ MVSI  HÚSVETI KOSÁRLABDA TORNA 2013 2013. április 13. (szombat) 9.00-14.00  Fazekas Utcai Általános Iskola (Miskolc, Fazekas u. 6.) A torna célja:  Versenyzési lehetőség biztosítása
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft. - HÉTVÉGI PROGRAMAJÁNLÓ MVSI HÚSVETI KOSÁRLABDA TORNA 2013 2013. április 13. (szombat) 9.00-14.00 Fazekas Utcai Általános Iskola (Miskolc, Fazekas u. 6.) A torna célja: Versenyzési lehetőség biztosítása